MENU

kim jesteśmy ?

POZNAJMY SIE...

Jesteśmy niewielką grupą przewodników i organizatorów turystyki. Działamy od 2012 roku. Główne dziedziny naszej działalności to: - organizacja wycieczek fakultatywnych z Varadero, Cayo Santa Maria i innych resortów - wakacje bez biura podróży, objazdówki, kompletne lub częściowe programy - przewodnictwo po Hawanie i innych rejonach - turystyka specjalistyczna: nurkowanie, trekking, konna - doradztwo. Znajdź swojego ulubionego przewodnika po Kubie !

PRZEWODNICY

PRZEWODNICY po KUBIE

PO POLSKU
Piotr-Reicher-przewodnik-po-kubie
PIOTR

Urodzony w 1964r, absolwent filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim, stąd ma odpowiedzi na każde pytanie. Prowadząc hotel pod Krakowem wiele podróżował, głównie po Ameryce Środkowej i Południowej, finalnie osiadł na Kubie, gdzie od 10 lat zajmuje się turystyką. Mieszka w Hawanie i na wschodzie Kuby, na ranczo nad morzem, u stóp gór. Poza światem.

asia

Urodzona w 1970 na Kubie, mama Polka, ojciec Kubańczyk. Studiowała pedagogikę. Od dziecka mówi płynnie po polsku, pracuje jako przewodnik od 2015.

gloria

Urodzona w 1970 na Kubie, rodzice Kubańczycy, studiowala turystykę na Kubie oraz w latach 80-ych przez rok w Polsce, w szkole artystycznej. Czynnie praktykuje Santerię - wierzenia afrykańsko-kubańskie. Mieszka kolo Varadero.